Rakvere linnamalev 2016 ootab osalejaid!

Rakvere linnamalev töötab kuues vahetuses ning pakub tööd 90 linnanoorele. Põhilisteks töödeks on linnasisesed heakorratööd. Lisaks viiele linnasisesele rühmale on võimalus osaleda välisrühma töös, kes veedavad 10 malevapäeva Roosta Puhkekülas.  Selleaastased maleva toimumise kuupäevad:

I-III vahetus: 6-17. juuni 2016

IV-V vahetus: 11-22. juuli 2016

VI vahetus (välisrühm): 27. juuni – 6. juuli 2016

Rakvere linnamalevasse saavad kandideerida noored vanuses 13-18 k.a ning rahvastikuregistrijärgne elukoht peab olema Rakvere linn.

Rakvere linnamalevasse registreerimine algab 4. aprillil. Nagu eelmiselgi aastal, siis ka sel aastal toimub malevasse kandideerimine CV, motivatsioonikirja ja rühmaintervjuu alusel. See annab hea praktilise kogemuse noorele, kuidas toimub reaalselt tööle kandideerimine.

Sel aastal panustatakse malevas väga palju meeskonnatöö harjutamisele. Lisaks 4-tunnisele töötegemisele toimub malevlastele mitmesuguseid põnevaid väljasõite ja koolitusi, mis on samuti väga tähtsaks osaks maleva juures.

Malev pole lihtsalt paljas rahateenimine, vaid ideaalne võimalus koos sõpradega oma vaba aega sisustada ning saada tulevikuks kasulikke praktilisi oskusi.

Linnamalevasse saab oma CV ja motivatsioonikirju saata kuni 15. aprillini ning peale seda toimuvad rühmaintervjuud, aitamaks välja selgitada noore motiveeritust osalemaks malevas. CV ja motivatsioonikirjad saata aadressile linnamalev@rakvere.ee või tuua paberkandjal Rakvere Avatud Noortekeskusesse.

Selleks, et saada hea ülevaade selleaastasest malevast, toimub 4. aprillil Rakvere Avatud Noortekeskuses kiirkursus, kuidas koostada  CV-d ja motivatsioonikirja ning mis põnevat toimub sellel aastal malevas. Seda kõike selleks, et just Sina saaksid mõelda, kas malev on sinu jaoks.

Rakvere linnamaleva teostamisele aitavad kaasa Rakvere Linnavalitsus ning Eesti Noorsootöö Keskus. Projektijuht  on Mari-Liis Küüsmaa ning linnamaleva tööd koordineerib kultuuri- ja noorsootöö spetsialist Jane Rätsep.

Kontakt:

Mari-Liis Küüsmaa

Tel. 55645096

e-mail: linnamalev@rakvere.ee