rank-logo 845x321

Avatud noortekeskuses toetatakse noore omaalgatust ja koostööd. Koos noortega viiakse ellu erinevaid huvitavaid ja arendavaid tegevusi. Rakvere Avatud Noortekeskuse peamiseks eesmärgiks läbi pakutavate tegevuste ja teenuste on noore arengu toetamine ning noores inimeses väärtuste ja eluterve suhtumise arendamine. Tähtis on toetada noore võimet kriitiliselt analüüsida ümbritsevat maailma ning rikastada noore maailmapilti kogemuste kaudu, mis omandatakse läbi tegevuse ja suhtlemise.

Mis on RANK?

RANK on Rakvere Avatud Noortekeskus. Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud aktiivsed ja tegusad noored vanuses 7-26 aastat.

KUS asub RANK?

RANK asub aadressil Võimla 1, Võimla ja Vabaduse tänava ristis. Noortekeskus jääb Vabaduse platsi vahetusse lähedusse ning Rakvere Gümnaasiumi kõrvale. Noortekeskuse kasutada on kaks avatud ruumi, spordisaal ning lisaks muusikastuudio, mis on hetkel väljakujundamisel.

Millised on RANK-i pakutavad TEGEVUSED ja TEENUSED?

Noortekeskus on koht, kus noor saab võimalusi ja tuge oma ideede elluviimiseks.

Noortekeskuse avatud ruumides on noorel võimalus tasuta sisustada oma vaba aega, kasutades vahendeid, milleks on: xBoxi, Wii ja Playstationi mängukonsoolid koos erinevate mängudega, piljard, tantsumatid; lauatennis; lauamängud; muusikakeskus muusika kuulamiseks; teler ja DVD-mängija filmide vaatamiseks; foto- ja videokaamera; videoprojektor.

Regulaarselt toimuvad noortekeskuses karaoke- ja filmiõhtud ning käsitöö- ja kunsti töötuba. Avatud huviringidena toimuvad noortekeskuses saalijalgpallitreeningud ning aeroobika huviring. Lisaks toimetab Rakvere Avatud Noortekeskuses ka noorteklubi 4H tiim nimega Rakvere hundid.

Spordisaalis on meeskondadel ette teatamisel võimalik mängida korvpalli, võrkpalli, rahvastepalli, saalijalgpalli ning tennist. Soovi korral on nendeks tegevusteks noortekeskuses olemas ka vahendid.

Selleks, et noor saaks oma oskused ja julguse proovile panna ning osata väärikalt võita ja kaotada, korraldab noortekeskus aeg-ajalt võistlusi nii erinevates sportmängudes kui ka tantsimises.
Noortekeskus on registreeritud noorteinfopunktiks. Noortekeskus koondab ja edastab noortele suunatud infot ning pakub erinevaid noorsootööteenuseid, milleks on: noorteprojektides ja noorteprogrammides osalemine; noorte nõustamine projektide elluviimisel ning sündmuste korraldamisel.

Noortekeskuse ruumides on võimalik kasutada tasuta traadita internetti (WiFi).

RANK-i ruume on võimalik rentida erinevateks sündmusteks (nt. laste ja noorte sünnipäevad, noortele suunatud seminarid, koolitused, infopäevad jne).

Noortekeskuse tegevus toimub tegevuskava alusel, mille koostavad noortekeskuses töötavad noorsootöötajad.

Kõik noortekeskuse külastajad on kohustatud järgima Rakvere Avatud Noortekeskuse kodukorda.

Noorsootöötajad: Riina Tobreluts, Mari-Liis Küüsmaa

Kontakt:

Rakvere Avatud Noortekeskus
Aadress: Võimla 1 Rakvere 44308
Telefon: +372 32 41 755
E-post: rakverenoortekeskus@gmail.com; rank@rakvere.ee

Kodulehekülge Facebookis näeb SIIT!

Lahtiolekuaeg: E-R 14.00-19.00

 

Noortekeskuse ruumide pildid:
DSC_1072DSC_1078DSC_1080

DSC_1097

DSC_1099

DSC_1088

DSC_1086